Zajęcia on-line od 1 kwietnia 2020

Zajęcia on-line od 1 kwietnia 2020

kwadrat-www-jpg.jpg

Drodzy Klienci,

Na mocy decyzji administracji rządowej z 13.03.2020 r. obiekty sportowo – rekreacyjne w całej Polsce muszą zostać zamknięte. Dodatkowo, w związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, apelujemy o stosowanie się do oficjalnych zaleceń, abyśmy wspólnie opanowali rozprzestrzenianie się epidemii i jak najszybciej mogli wrócić do normalnego życia i do prowadzenia swojej działalności biznesowej w pełni bezpiecznych warunkach.

A tymczasem, nie pozostało nam nic innego, jak przenieść się w świat wirtualny. To dla nas nowy wymiar fitnessu. Oswajamy się z nim, próbujemy zaprzyjaźnić i wiecie co? …całkiem nieźle nam to wychodzi.

Jeśli chcesz się przekonać to zapraszamy na treningi on-line już od 1 kwietnia 2020 roku – mamy już gotowy grafik on-line, sprawdź na naszej stronie www.fitart.com.pl

Zajęcia są płatne.
OPŁATA ZA ZAJĘCIA
-Osoby z aktywnymi karnetami będą mogły wykorzystać wcześniej wykupione karnety lub wykupić pakiet na trening on-line (decyzję zostawiamy Wam, możecie również wcześniejsze karnety wykorzystać, kiedy już wrócimy do zajęć stacjonarnych a teraz skorzystać z cen na pakiety on-line)
– Cena pakietu on-line znajdziecie w zakładce CENNIK

Możesz wybrać:
1 TRENING – 10 zł

Wybrany trening można opłacić przelewem na konto FitArt:
NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: 10 1500 1621 1216 2006 1261 0000
W tytule przelewu wpisz: imię i nazwisko, nazwę treningu i datę obowiązywania
NP. Anna Nowak, 1TRENING – PILATES , 7.04.2020 lub
Anna Nowak, 2 TRENINGI – PILATES , 7 i 9.04.2020 itd.

Niewykorzystane wejścia nie przechodzą na kolejne zajęcia!
W JAKI SPOSÓB BĘDZIEMY SIĘ ŁĄCZYĆ?

Potrzebna będzie ściągnięta aplikacja Zoom, link do strony z instrukcjami
https://support.zoom.us/…/artic…/201362193-Joining-a-Meeting

Będziecie widzieć i słyszeć instruktorów oraz instruktorzy będą widzieć i słyszeć Was, czyli pełna kontrola.

ZAPISY NA ZAJĘCIA
– Na każde zajęcia (nawet jeśli masz wykupiony pakiet na kilka zajęć) obowiązują zapisy drogą mailową (żadne inne nie będą przyjmowane), piszcie na: kontakt@fitart.com.pl
– Wpisz w temacie wiadomości: NAZWA ZAJĘĆ (jak w grafiku), DATA!, GODZINA, IMIĘ I NAZWISKO
– Zapisy na zajęcia ranne będą przyjmowane do godz. 22:00 dnia poprzedzającego dane zajęcia. Zapisy na zajęcia popołudniowe przyjmujemy najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
– Możesz się zapisać od razu na kilka zajęć w danym tygodniu. (rezygnacja najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć, rezygnacja z zajęć rannych – do godz. 22:00 dnia poprzedzającego zajęcia).
Po wysłaniu przez nas linka z zaproszeniem nie ma możliwości rezygnacji, niewykorzystane zajęcia nie podlegają zwrotowi. Linki z zaproszeniem będą wysyłane ok. 1 godzinę przed zajęciami.

DOŁĄCZENIE DO ZAJĘĆ
– Po opłaceniu zajęć przelewem (potwierdzenie wyślij na kontakt@fitart.com.pl), zapisz się na zajęcia pisząc kontakt@fitart.com.pl.
– Przed każdymi zajęciami, na które się zapiszesz otrzymasz mailowo link z zaproszeniem. Jeśli masz ściągniętą aplikację ZOOM, wystarczy kliknąć w przesłany przez nas link i wpisać hasło, połączysz się z jednym z naszych prowadzących.
– zadbaj o dobre połączenie z internetem, zachęcamy, by włączyć kamerę podczas zajęć, by osoba prowadząca mogła się z Tobą przywitać
– Zaproszenia będę wysyłane: około godziny przed treningiem.

Do zobaczenia on-line
FITART Team