TANIEC – ZAPISY I TYDZIEŃ OTWARTY

TANIEC – ZAPISY I TYDZIEŃ OTWARTY

39182330_511663685948601_6083459628731990016_n-1280x720.png

Drodzy Rodzice,

Kochane Dzieci,

powoli zbliża się nowy rok szkolny a tym samym już niedługo rozpoczniemy nowy sezon taneczny. Wakacje były dla nas bardzo pracowite. Zrobiliśmy burzę mózgów, co zaowocowało małą rewolucją w zajęciach tanecznych :). Myślę, że będziecie bardzo zadowoleni 🙂 W tym sezonie chcemy Was zachęcić do połączenia tańca z akrobatyką. Wprowadziliśmy także nowe zajęcia, o których marzyliśmy już od dłuższego czasu 🙂 – cheerleaderki (połączenie tańca z pomponami i akrobatyki ). Wszystkie nasze zajęcia mają nowe nazwy, żeby łatwiej nam było określać poszczególne grupy. Stworzyliśmy także specjalny profil taneczno-gimnastyczny na facebook’u przeznaczony wyłącznie dla Was:/www.facebook.com/KidsArt.Lubon/  Będziemy tam umieszczać wszystkie bieżące informacje. Pojawią się także nowe, przemiłe osoby.

1 sierpnia 2018 r. rozpoczęliśmy zapisy do grup gimnastycznych, tanecznych i akrobatycznych. Wiemy, że czekacie na plany lekcji w szkołach i dopiero wtedy będziecie mogli dopasować zajęcia. Nie zwlekajcie jednak zbyt długo, ponieważ grupy szybko się zapełniają.

Od 3 do 7 września organizujemy tydzień otwarty. Na zajęcia obowiązują zapisy, więc już teraz potwierdźcie swoją obecność.

Zastrzegamy sobie możliwość zmian w grafiku, który będziemy starać się dopasować pod Wasze plany o czym oczywiście poinformujemy z dużym wyprzedzeniem. W pierwszych tygodniach września będziemy dzielić uczestników zajęć ze względu na wiek i poziom zaawansowania. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania piszcie i dzwońcie!

Do zobaczenia na sali,

Agnieszka